Kontakt






SIEDZIBA - HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH


83-314 Somonino,
ul. Dworcowa 3

 

tel.: 58 694 02 00
fax: 58 694 02 24
email: sekretariat@izobudmb.pl

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY


Jerzy Hinca

Doradca Techniczno - Handlowy tel. 58 694 02 15 tel. 609 850 206 j.hinca@izobudmb.pl Zobacz profil

Bartosz Górski

Doradca Techniczno - Handlowy tel. 58 694 02 17 tel. 691 982 808 b.gorski@izobudmb.pl Zobacz profil

Agata Zielonka

Doradca ds. Zakupów tel. 58 694 02 18 tel. 691 992 086 a.zielonka@izobudmb.pl Zobacz profil

Krystian Pioch

Doradca Techniczno - Handlowy tel. 58 694 02 16 tel. 785 881 500 k.pioch@izobudmb.pl Zobacz profil

Daniel Browarczyk

Doradca Handlowy tel. 58 694 02 18 tel. 691 992 542 d.browarczyk@izobudmb.pl Zobacz profil

Marek Radziwoniuk

Doradca ds. Priorytetowych Klientów tel. 691 992 089 m.radziwoniuk@izobudmb.pl Zobacz profil

Grzegorz Krakus

Dyrektor Handlowy tel. 691 992 096 g.krakus@izobudmb.pl Zobacz profil

Wioletta Kado

Dyrektor Zarządzający tel. 691 980 075 w.kado@izobudmb.pl Zobacz profil

ZARZĄD FIRMY

Anna Górska

Prezes Zarządu
e-mail: agorska@izobudmb.pl

Katarzyna Serkowska

Asystent Zarządu / Sekretariat

tel. 58 694 02 00

tel. 785 881 550
e-mail: sekretariat@izobudmb.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Agata Zielonka

tel. 691 992 086
e-mail: a.zielonka@izobudmb.pl

DZIAŁ WINDYKACJI

Agata Kobiela

tel. 58 694 02 22

tel. 609 854 487
e-mail: rozliczenia@izobudmb.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Jolanta Czaja

tel. 58 694 02 21
e-mail: ksiegowosc@izobudmb.pl

 

Elżbieta Puzdrowska

tel. 58 694 02 22

tel. 609 854 487
e-mail: ela@izobudmb.pl




Strona korzysta z plików cookies w celu zapewnienia realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce... Więcej informacji